Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Reason
el: Αιτία

en: Parser
el: Αναλυτής

en: Factor
el: Συντελεστής

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή
