Prism Js syntax highlighter (1.1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Go
hi: चले जाओ

en: False
hi: गलत

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: Parser
hi: पार्सर

en: Factor
hi: घटक

en: Twig
hi: ट्विग
