Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Go
it: Vai

en: False
it: Falso

en: Default
it: Predefinito

en: Icon
it: Icona

en: Processing
it: In elaborazione

en: Reason
it: Ragione

en: Parser
it: Interprete

en: Factor
it: Fattore

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Dark
it: Scuro
