Prism Js syntax highlighter (1.1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Go
oc: Anatz

en: Scheme
oc: Esquèma

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Reason
oc: Rason

en: Parser
oc: Analisador

en: Default theme
oc: Tèma per defaut
