Prism Js syntax highlighter (1.1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Go
sk: Prejsť

en: Scheme
sk: Schéma

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Reason
sk: Dôvod

en: Factor
sk: Faktor

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu
