Prius (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Shortcut module link
ca: Mòdul d'enllaços d'accès directe
