Prius (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Footer
de: Fußzeile

en: mobile
de: mobil

en: wide
de: breit

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Footer first column
de: Fußzeile erste Spalte

en: Footer second column
de: Fußzeile zweite Spalte

en: Footer third column
de: Fußzeile dritte Spalte

en: Footer fourth column
de: Fußzeile vierte Spalte

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: External libraries
de: Externe Bibliotheken

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: HTML5, SASS, Responsive grid base theme.
de: Responsives Basis-Theme mit Unterstützung für HTML5 und SASS.

en: Shortcut module link
de: Link zum Shortcut Modul
