Prius (2.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា

en: Footer third column
km: ជួរឈរ​ទីបី​របស់​បាតកថា

en: Footer fourth column
km: ជួរឈរ​ទី​បួន​របស់​បាតកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
