Prius (2.1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Footer first column
sv: Första kolumnen för sidfot

en: Footer second column
sv: Andra kolumnen för sidfot

en: Footer third column
sv: Tredje kolumnen för sidfot

en: Footer fourth column
sv: Fjärde kolumnen för sidfot

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Whity
sv: Vit

en: Primary menu
sv: Primär meny
