Prius (2.1.0-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü
