Prius (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Footer fourth column
fa: ژهارمین ستون پاورقی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
