Prius (2.1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü
