Prius (2.1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: wide
oc: espandit

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
