Prius (2.1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: mobile
uk: мобільний

en: wide
uk: широкий

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Highlighted
uk: Виділено

en: External libraries
uk: Зовнішні бібліотеки

en: Base background
uk: Основне тло

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Shortcut module link
uk: Посилання модуля Швидкі кнопки
