Prius (8.x-1.0-alpha14) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Footer first column
it: Piè pagina - Prima colonna

en: Footer second column
it: Piè pagina - Seconda colonna

en: Footer third column
it: Piè pagina - Terza colonna

en: Footer fourth column
it: Piè pagina - Quarta colonna

en: Highlighted
it: Evidenziato
