Prius (8.x-1.0-alpha15) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
