Prius (8.x-1.0-alpha15) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Footer first column
fr: Première colonne du pied de page

en: Footer second column
fr: Seconde colonne du pied de page

en: Footer third column
fr: Troisième colonne du pied de page

en: Footer fourth column
fr: Quatrième colonne du pied de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: External libraries
fr: Bibliothèques externes

en: Submitted by !author_name on !date
fr: Soumis par !author_name le !date
