Prius (8.x-1.0-alpha15) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Footer first column
ja: フッターの1番目のカラム

en: Footer second column
ja: フッターの2番目のカラム

en: Footer third column
ja: フッターの3番目のカラム

en: Footer fourth column
ja: フッターの4番目のカラム

en: Highlighted
ja: ハイライト
