Prius (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Stark settings
eu: Stark ezarpenak
