Prius (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
