Prius (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Stark settings
ro: Setări Stark
