Prius (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
