Prius (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Footer first column
vi: Cột đầu tiên ở phần chân trang web

en: Footer second column
vi: Cột thứ 2 ở phần chân

en: Footer third column
vi: Cột thứ 3 ở phần chân

en: Footer fourth column
vi: Cột thứ 4 ở phần chân

en: Highlighted
vi: Nổi bật
