Prius (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: wide
gl: grosa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
