Prius (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Footer first column
id: Footer kolom pertama

en: Footer second column
id: Footer kolom kedua

en: Footer third column
id: Footer kolom ketiga

en: Footer fourth column
id: Footer kolom keempat

en: Primary menu
id: Menu utama
