Prius (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: mobile
lv: mobilā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
