Prius (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Primary menu
pl: Menu główne
