Prius (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Footer first column
he: טור ראשון של כותרת תחתונה

en: Footer second column
he: טור שני של כותרת תחתונה

en: Footer third column
he: טור שלישי של כותרת תחתונה

en: Footer fourth column
he: טור רביעי של כותרת תחתונה

en: Highlighted
he: מובלט
