Prius (8.x-1.0-alpha14) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by !author_name on @date
sk: @date od používateľa !author_name
