Privacy Log (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Never
az: Heç vaxt

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: Database logging settings
az: Verilənlər bazası qeydi parametrləri
