Privacy Log (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Never
el: Ποτέ

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες
