Privacy Log (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Privacy
et: Privaatsus

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: Database logging settings
et: Andmebaasi logimise seaded
