Privacy Log (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: 1 week | @count weeks
fi[0]: 1 viikko
fi[1]: @count viikkoa
