Privacy Log (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Never
fr: Jamais

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: 1 week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: Database logging settings
fr: Paramètres de journalisation de la base de données
