Privacy Log (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Never
he: אף פעם

en: Privacy
he: פרטיות

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות
