Privacy Log (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Privacy
hi: गोपनीयता

en: 1 week | @count weeks
hi[0]: एक सप्ताह
hi[1]: @count सप्ताह
