Privacy Log (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Never
hu: Soha

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: Database logging settings
hu: Adatbázis-naplózás beállítása
