Privacy Log (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Never
id: Tidak pernah

en: Privacy
id: Privasi

en: 1 week | @count weeks
id[0]: 1 pekan
id[1]: @count pekan

en: Database logging settings
id: Pengaturan pencatatan basis data
