Privacy Log (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Never
ja: なし

en: Privacy
ja: プライバシー

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: Database logging settings
ja: データベースログ記録の設定
