Privacy Log (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: 1 week | @count weeks
kn[0]: ೧ ವಾರ
kn[1]: @count ವಾರಗಳು
