Privacy Log (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Never
pl: Nigdy

en: Privacy
pl: Prywatność

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: Database logging settings
pl: Ustawienia dziennika zapisywanego w bazie danych
