Privacy Log (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Never
pt: Nunca

en: Privacy
pt: Privacidade

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: Database logging settings
pt: Configurações do registo na Base de Dados
