Privacy Log (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: o săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: Database logging settings
ro: Setări jurnal bază de date
