Privacy Log (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Never
ru: Никогда

en: Privacy
ru: Конфиденциальность

en: 1 week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count[2] недель

en: Database logging settings
ru: Настройки журналирования базы данных
