Privacy Log (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Never
ca: Mai

en: Privacy
ca: Privacitat

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes
