Privacy Log (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Never
da: Aldrig

en: Privacy
da: Privatliv

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: Database logging settings
da: Databaselogning
