Privacy Log (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
de[0]: 1 Stunde
de[1]: @count Stunden

en: 1 day | @count days
de[0]: 1 Tag
de[1]: @count Tage

en: Never
de: Nie

en: Privacy
de: Privatsphäre

en: 1 week | @count weeks
de[0]: 1 Woche
de[1]: @count Wochen

en: Database logging settings
de: Datenbankprotokollierungseinstellungen

en: Privacy Log
de: Datenschutzprotokoll

en: Privacy related adjustments to logging services
de: Datenschutzbezogene Anpassungen an Protokollierungsdiensten

en: Database log messages expiry
de: Ablauf von Datenbank-Protokolleinträgen

en: Maximum age of a message in the database log before it will be deleted. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
de: Maximales Alter einer Nachricht im Datenbankprotokoll, bevor sie gelöscht wird. Erfordert eine <a href=":cron">Cron-Wartungsaufgabe</a>.
