Privacy Log (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
es[0]: 1 día
es[1]: @count días

en: Never
es: Nunca

en: Privacy
es: Privacidad

en: 1 week | @count weeks
es[0]: 1 semana
es[1]: @count semanas

en: Database logging settings
es: Configuración del registro de la base de datos
