Privacy Log (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: Never
it: Mai

en: 1 week | @count weeks
it[0]: 1 settimana
it[1]: @count settimane

en: Database logging settings
it: Impostazioni per i log nel database
