Privacy Log (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Never
nl: Nooit

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Database logging settings
nl: Database logging instellingen
